Third International Policy Conference EIPC 2023 „A New Era in Europe-Israel Relations” 8-10 maja 2023 w Paryżu

Zapraszamy do udziału w Third International Policy Conference EIPC 2023 „A New Era in Europe-Israel Relations” organizowanej przez ELNET, która odbędzie się w dniach 8-10 maja 2023 w Paryżu.

Dołącz do doświadczonych politycznych liderów i ekspertów z Europy i Izraela, aby zaangażować się w szczery i otwarty dialog, zająć się nowatorskimi obszarami polityki o kluczowym znaczeniu. Pandemia COVID-19, rosyjska inwazja na Ukrainę i amerykańsko-chińska rywalizacja, to najważniejsze wydarzenia geopolityczne. Powoli, ale pewnie, Stany Zjednoczone wycofują się z Bliskiego Wschodu – to nowe środowisko stanowi prawdziwe wyzwanie dla Europy oraz Izraela. Jednocześnie Porozumienia Abrahamowe modyfikują regionalne sojusze. 

Izrael jest ważnym partnerem strategicznym dla Europy, w szczególności w takich dziedzinach jak cyberbezpieczeństwo, współpraca obronna, wojskowa, energetyczna oraz sektor innowacji.


W konferencji weźmie udział około 70 prelegentów z całego świata, w tym osoby zajmujące wysokie stanowiska polityczne, a także czołowi przedstawiciele opinii publicznej oraz 500 wpływowych uczestników. 

Rejestracja: elnetwork.eu/eipc-2023-en/

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na użycie ciasteczek zgodnie z naszą Polityką Prywatności.